Tel:
Çin Elektrikli Tüy Alma Makinesi Üretici
Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd.

her zaman kalite hayattır ısrar ediyor

Ana sayfa ÜrünlerMini Tüy Alma Makinesi

Beyaz Ev Kalıcı Epilasyon Sistemi Lazer Epilasyon Küçük Makine

Beyaz Ev Kalıcı Epilasyon Sistemi Lazer Epilasyon Küçük Makine

  • White Home Permanent Hair Removal System Laser Hair Removal Small Machine
  • White Home Permanent Hair Removal System Laser Hair Removal Small Machine
  • White Home Permanent Hair Removal System Laser Hair Removal Small Machine
  • White Home Permanent Hair Removal System Laser Hair Removal Small Machine
  • White Home Permanent Hair Removal System Laser Hair Removal Small Machine
  • White Home Permanent Hair Removal System Laser Hair Removal Small Machine
 • White Home Permanent Hair Removal System Laser Hair Removal Small Machine

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Guangdong, Çin
  Marka adı: JunBo Beauty
  Sertifika: CE ROH FCC
  Model numarası: JunBo01

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1-99 Adet
  Fiyat: $29.00
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  özellik: Epilasyon, Cilt Gençleştirme Çıkış Gerilimi: 12V
  Giriş gerilimi: 110-220V SR Dalgaboyu: 600-900nm
  Enerji Frekansı: mor, altın, beyaz Lamba ömrü: 500000 kez
  Çalışma Sıcaklığı Aralığı: 5-30 ℃ boyut: 48 * 39 * 41.8cm
  Satış Birimleri: Tek ürün Tek paket boyutu: 48X39X41,8 cm
  Tek brüt ağırlık: 1.500 kilo Paket Tipi: 1, hediye kutusu tarafından Her IPL epilasyon makinesi paketi 2, bu toplu logo için Makine ve özel p
  Vurgulamak:

  small laser hair removal machine

  ,

  mini ipl hair removal machine

  Beyaz Ev Kalıcı Epilasyon Sistemi Lazer Epilasyon Küçük Makine

   

  • 【IPL TECHNOLOGY USED BY DERMATOLOGISTS】- IPL (Strong Pulse Light) technology that is safe and clinically proven by professional dermatologists and beauty salons. D DERMATOLOJİLERİN KULLANIMI IPL TEKNOLOJİSİ】 - Profesyonel dermatologlar ve güzellik salonları tarafından güvenli ve klinik olarak kanıtlanmış IPL (Güçlü Darbe Işığı) teknolojisi. The principle is to emit a strong pulse and be absorbed by the hair follicle, thereby damaging the hair follicle and achieving permanent hair removal. İlke, güçlü bir nabız yaymak ve saç folikülü tarafından emilmek, böylece saç folikülüne zarar vermek ve kalıcı epilasyon sağlamaktır. It's very safe and easy to use. Çok güvenli ve kullanımı kolaydır.

  • 【ETKİLİ ve KALICI】 - IPL epilasyon sistemini kullanarak, Klinik çalışmalar gösteriyor ki, 4 haftalık kullanımdan sonra, saç foliküllerinin% 92'si atrofiye başlar, saç büyümesi yavaşlar ve incelir. 8 hafta kullanımdan sonra,% 93'ü saç büyümesini inhibe etti , önemli ölçüde azaltılmış saçlar. ve kadınların% 95'i 12 haftalık kullanımdan sonra kalıcı tüysüz ve pürüzsüz bir cildin tadını çıkaracak ve onlara doğal ve güzel bir cilt verecektir.

  • 【2 FLASH MODES AND 5 ENERGY LEVELS】- Manual / automatic flash mode to meet your requirements for different hair removal parts. 【2 FLAŞ MODU VE 5 ENERJİ SEVİYESİ】 - Farklı epilasyon parçaları için gereksinimlerinizi karşılamak üzere manuel / otomatik flaş modu. Manual mode is mainly used for small areas of hair removal, such as bikini lines, fingers, lips; Manuel mod çoğunlukla bikini çizgileri, parmaklar, dudaklar gibi küçük epilasyon alanları için kullanılır; automatic mode can be used for large hair removal areas such as arms, legs, chest, stomach and back. otomatik mod, kollar, bacaklar, göğüs, mide ve sırt gibi büyük epilasyon alanları için kullanılabilir. Five dimmable energy settings, adjusted to the most suitable gear, depending on the sensitivity of your skin. Cildinizin hassasiyetine bağlı olarak en uygun vitese ayarlanmış beş kısılabilir enerji ayarı.

  • 【500,000 FLASH & LED DISPLAY】- ANDSF permanent laser hair removal with 500,000 flashes that enough for 9-11 individuals' whole body hair removal. 【500.000 FLAŞ & LED EKRAN】 - 500.000 flaşla ANDSF kalıcı lazer epilasyon, 9-11 kişinin tüm vücut epilasyonu için yeterli. LCD design makes it easier to see all data at a glance.Non-battery operated, please keep it plugged in an outlet when in use. LCD tasarımı, tüm verileri bir bakışta görmeyi kolaylaştırır.Pilsiz, lütfen kullanım sırasında bir prize takılı tutun.

  • 【QUALITY AND SERVICE GUARANTEE】- One year warranty from the date of purchase.It is a professional IPL hair removal for permanent reduction of hair growth, and it has 500,000 flashes. 【KALİTE VE HİZMET GARANTİSİ】 - Satın alma tarihinden itibaren bir yıl garanti. Saç büyümesinin kalıcı olarak azaltılması için profesyonel bir IPL epilasyon ve 500.000 flaş vardır. please read the instructions carefully and pay attention to some contraindications and methods of operation, if you have any questions, please do not hesitate to contact us. lütfen talimatları dikkatlice okuyun ve bazı kontrendikasyonlara ve çalışma yöntemlerine dikkat edin, herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. We will provide a professional technical team to serve you. Size hizmet etmek için profesyonel bir teknik ekip sağlayacağız.

   

  IPL epilasyon sistemini evde güvenli ve etkili bir şekilde kullanın.
  Doğal ve güzel ciltler için kalıcı, tüysüz ve pürüzsüz bir cildin tadını çıkaracaksınız.

  IPL saçlarınızda nasıl çalışır?
  Kısa atımlı ışığın enerjisi tercihen kök kıl folikülündeki pigment tarafından emilir ve sürekli tedaviden sonra saç büyümesi önlenir.

  Benim için uygun mu?
  The intense pulsed hair removal system is especially effective for dark blond, brown or black hair. Yoğun darbeli epilasyon sistemi özellikle koyu sarı, kahverengi veya siyah saçlar için etkilidir. As with any light hair removal, pulsed light epilators are not effective for red, light gold, gray or white hair. Herhangi bir hafif epilasyonda olduğu gibi, darbeli ışık epilatörleri kırmızı, açık altın, gri veya beyaz saçlar için etkili değildir. In addition, this product is not suitable for dark skin. Ayrıca, bu ürün koyu ciltler için uygun değildir.

  bunu ne sıklıkta kullanırsın?
  Aşama 1: ilk 4 hafta boyunca haftada iki kez.
  Aşama 2: Haftada bir kez 5-8 hafta.
  Aşama 3: 6-12 hafta sonra gerektiğinde tedavi gerekir ve en iyi sonuçları elde etmek için tedavi 2-4 haftada bir tekrarlanır.

  İçerir:
  1 x IPL epilasyon
  1 koruyucu cam
  1 fiş
  1 kullanım kılavuzu
  1 x tıraş bıçağı

  Not:
  In order to protect the skin, people who have the following characteristics should not use the product: the disorder of the skin. Cildi korumak için, aşağıdaki özelliklere sahip insanlar ürünü kullanmamalıdır: cildin bozukluğu. Local and systemic inflammation, atopic dermatitis, eczema or other skin conditions. Lokal ve sistemik inflamasyon, atopik dermatit, egzama veya diğer cilt rahatsızlıkları.

  Ne bekleyebilirsin ki?
  In the first few weeks, some hair growth will still be seen. İlk birkaç haftada, hala bazı saç büyümesi görülecektir. This may be the hair that was missed during the treatment, which is in a dormant state, not in the growing season. Bu, büyüme mevsiminde değil, hareketsiz bir durumda olan tedavi sırasında kaçırılan saçlar olabilir.
  At 8 weeks: a reduction in hair growth was seen. 8. haftada: Saç büyümesinde bir azalma görülmüştür. However, many hairs may still not have been treated during their growth phase. Bununla birlikte, birçok kıllar büyüme aşamalarında hala tedavi edilmemiş olabilir. It is important to continue the weekly treatment. Haftalık tedaviye devam etmek önemlidir.
  After a 12-week plan: you will see any remaining hair should be finer and lighter. 12 haftalık bir plandan sonra: kalan saçların daha ince ve daha hafif olması gerektiğini göreceksiniz. Continuous treatment every month or as needed can help your skin permanently reduce hair at home. Her ay veya gerektiği gibi sürekli tedavi, cildinizin evde saçları kalıcı olarak azaltmasına yardımcı olabilir.

   

  Ürün Açıklaması

   Beyaz Ev Kalıcı Epilasyon Sistemi Lazer Epilasyon Küçük Makine 0Beyaz Ev Kalıcı Epilasyon Sistemi Lazer Epilasyon Küçük Makine 1Beyaz Ev Kalıcı Epilasyon Sistemi Lazer Epilasyon Küçük Makine 2Beyaz Ev Kalıcı Epilasyon Sistemi Lazer Epilasyon Küçük Makine 3Beyaz Ev Kalıcı Epilasyon Sistemi Lazer Epilasyon Küçük Makine 4Beyaz Ev Kalıcı Epilasyon Sistemi Lazer Epilasyon Küçük Makine 5

   

   

  ilgili ürünler

  Beyaz Ev Kalıcı Epilasyon Sistemi Lazer Epilasyon Küçük Makine 6

  hizmetlerimiz

   Beyaz Ev Kalıcı Epilasyon Sistemi Lazer Epilasyon Küçük Makine 7

  Şirket Bilgisi

   

  Beyaz Ev Kalıcı Epilasyon Sistemi Lazer Epilasyon Küçük Makine 8

  SSS

   

  MÜŞTERİLERİMİZ NE DÜŞÜNDÜ?

   

  * Müşterilerimizin% 97'si 3-4 Tedaviden Sonra Görünür Sonuçlar Gördü ....

  * Müşterilerimizin% 99'u Cihazımızın Hızlı ve Kullanımı Kolay Olduğunu Söyledi ...

  * Müşterilerimizin% 100'ü Değer Verdiğini Düşünüyor ...

  * Müşterilerimizin% 94'ü Kullandıkları Epilasyonun En İyi Yöntemi Olduğunu Söyledi ...

  * Müşterilerimizin% 96'sı Lazer Kliniklerine İyi Bir Alternatif Olduğunu Düşünüyor ...

  *% 97 Herhangi Bir Vücut Bölgesini Tedavi Etmenin Kolay Olduğunu Kabul Etti ...

  * Müşterilerimizin% 96'sı IPL Cihazımızı Arkadaşına Tavsiye Eder ...

  * Müşterilerimizin% 93'ü 12 Tedaviden Sonra Gerçekten Mutlu Oldu ...

   

  1 teslimat hakkında Nasıl?

  C: Makinenizi ödeme yapıldıktan sonra 3-7 iş günü içinde alabilirsiniz, makine size şu yollarla gönderilecektir: DHL Fedex EMS TNT UPS ... 

  2. ODM ve OEM hizmeti veriyor musunuz?

  A: Evet, biz özelleştirilmiş makine renk dahil OEM ve ODM hizmeti sunmak, yeni vaka geliştirme, logo eklemeler ve daha. 

  3. ödeme nasıl yapılır?

  A: Müşterilerden bir banka havalesi veya Western Union aracılığıyla bize ödeme yapmasını istiyoruz, müşteri ile anlaşma üzerine, diğer ödeme yöntemleri kabul edilir. 

  4. ne 'garanti IPL makinesi?

  A: satın alma tarihinden itibaren 12 ay

  5, sonrası servis sorunu ile başa çıkmak için nasıl?

  A: Biz sorun makine video ve resimler sağlamak sonra size yeni bir veya yedek gemi olacak

  İletişim bilgileri
  Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd.

  İlgili kişi: jenny

  Tel: +8615827409235

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
  Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd.
  ShenZhen BaoAnQuSongGangJiedaoXiTouSheQu13Hao306
  Tel:86--13248253305
  Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Elektrikli Tüy Alma Makinesi Tedarikçi. © 2020 electrichairremovalmachine.com. All Rights Reserved.