Tel:
Çin Elektrikli Tüy Alma Makinesi Üretici
Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd.

her zaman kalite hayattır ısrar ediyor

Ana sayfa ÜrünlerMini Tüy Alma Makinesi

Erkek Yüz Epilasyon için Yoğun Artı Hafif Mini Epilasyon Makinesi

Erkek Yüz Epilasyon için Yoğun Artı Hafif Mini Epilasyon Makinesi

  • Intense Plused Light Mini Hair Removal Machine For Male Facial Hair Removal
  • Intense Plused Light Mini Hair Removal Machine For Male Facial Hair Removal
  • Intense Plused Light Mini Hair Removal Machine For Male Facial Hair Removal
  • Intense Plused Light Mini Hair Removal Machine For Male Facial Hair Removal
  • Intense Plused Light Mini Hair Removal Machine For Male Facial Hair Removal
  • Intense Plused Light Mini Hair Removal Machine For Male Facial Hair Removal
 • Intense Plused Light Mini Hair Removal Machine For Male Facial Hair Removal

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Guangdong, Çin
  Marka adı: JunboBeauty
  Sertifika: CE, Rohs, FCC
  Model numarası: JBM-006

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1-49 Adet
  Fiyat: $38.00
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  özellik: Epilasyon, Kan Damarlarının Sökülmesi, Gözenek Sökücü, Pigmentin Sökülmesi, Cilt Sıkılaştırma, Akne Ürün adı: ipl lazer epilasyon
  Uygulama: IPL Sistemi Tüy Alma SR Dalgaboyu: 600-1100nm
  HR Dalga Boyu: 470-1100nm Işık kaynağı: Yoğun artı ışık
  Lamba ömrü: 290000 kez Enerji Frekansı: 4.2J / cm2
  adaptör: AC100-240V @ 12V DC 3A Çalışma Sıcaklığı Aralığı: 6-29 ℃
  boyut: 48 * 39 * 41.8cm Satış Birimleri: Tek ürün
  Tek paket boyutu: 48X39X41,8 cm Tek brüt ağırlık: 0.660 kilo
  Vurgulamak:

  small laser hair removal machine

  ,

  mini laser hair removal machine

  Erkek Yüz Epilasyon için Yoğun Artı Hafif Mini Epilasyon Makinesi

   

  Ürün Açıklaması

   

  Ürün hakkında


  [EN ETKİLİ SAÇ KALDIRMA]: IPL epilasyon gözenekleri içinde çalışan, sadece 4-6 kez kullanımda en etkili kalıcı epilasyon etkisi elde etmek için saç papilla yok gelişmiş gelişmiş yoğun darbeli Işık (IPL) teknolojisini kullanır.
  [CİLT İÇİN GÜVENLİ]: Enerji seviyesini, cildi incitmeden ağrısız ve kolay bir şekilde yumuşak bir tedavi sağlayan güvenli hale getirmek için cilt durumuna göre en iyi otomatik olarak ayarlayabilir.
  [LCD EKRAN VE KULLANIMI KOLAY]: The LCD display will show 5 energy level and remaining flashes times clearly, which make it more convinient to use. : LCD ekran 5 enerji seviyesi ve kalan yanıp sönme sürelerini net bir şekilde gösterecek ve bu da kullanımı daha rahat hale getirecektir. Safe and gentle to use even on sensitive skin and body areas without influence on normal sweat and sebum secretion. Hassas cilt ve vücut bölgelerinde bile normal ter ve sebum sekresyonunu etkilemeden güvenli ve naziktir.
  [KULLANIM ALANI]: This IPL permanent hair removal device is the ideal choice for both men and women on removing hair from the arms, underarms, legs, back, chest, bikini line, and lip. : Bu IPL kalıcı epilasyon cihazı, hem erkekler hem de kadınlar için tüyleri kollardan, koltuk altlarından, bacaklardan, sırttan, göğüs, bikini çizgisinden ve dudaktan çıkarmak için ideal seçimdir. NOTE: Not for use on red, white, or gray hair and brown or black skin tones. NOT: Kırmızı, beyaz veya gri saçlarda ve kahverengi veya siyah ten tonlarında kullanılmaz.
  [TAŞINABİLİR]: It is easy to carry with perfect size 22*6.5*7.5cm, 0.65KG. : Mükemmel boyut 22 * ​​6.5 * 7.5cm, 0.65KG ile taşınması kolaydır. Worldwide dual voltage 100-240V for travel and home use. Seyahat ve ev kullanımı için dünya çapında çift voltaj 100-240V.


  Özellik:


  Salonlara kıyasla uygun fiyat altında Mini Taşınabilir Boyut ile 1. Hızlı, Ağrısız ve Neredeyse Kalıcı Epilasyon.
  2. tam vücut epilasyon hem kadınlar ve erkekler için uygundur.
  3. uygulama aralığı: saç yanakları aşağı, dahil çene, üst dudak, boyun, kollar, koltuk altı, göğüs, sırt, bikini hattı, özel parçalar ve bacaklar.
   
  Şartname:


  Malzeme: Plastik
  Anma gerilimi: 100v-240v
  Giriş gücü: 50Hz-60Hz
  Işık kaynağı: darbeli ışık
  Ana işlevi: epilasyon
  Işık ömrü: 500.000 kez
   

   

  • Approved IPL Laser Hair Removal: IPL hair removal system adopted the same clinically proven IPL tech used by dermatologist and beauty salons. Onaylı IPL Lazer Epilasyon: IPL epilasyon sistemi, dermatolog ve güzellik salonları tarafından kullanılan aynı klinik olarak kanıtlanmış IPL teknolojisini benimsemiştir. The principle is to emit a strong pulse and be absorbed by the hair follicle, stimulates hair follicle to enter dormant period to achieving permanent hair removal Prensip güçlü bir nabız yaymak ve kıl folikülü tarafından emilmek, kıl folikülünün kalıcı epilasyon elde etmek için uyku dönemine girmesini uyarır.

  • Laser Hair Removal for Women: Clinical studies shows 75% of hair growth was inhibited and the hair became less and thinner after using IPL hair removal 8 weeks. Kadınlar için Lazer Epilasyon: Klinik çalışmalar, 8 hafta IPL epilasyon kullanıldıktan sonra saç büyümesinin% 75'inin engellendiğini ve saçların daha az ve inceldiğini göstermektedir. The hair was reduced by more than 90% after 8-12 weeks, effectively and permanent remove unwanted hair to get silk skin in 3 months. Saç 8-12 hafta sonra% 90'dan fazla azaltıldı, 3 ay içinde ipek cildi elde etmek için istenmeyen tüyleri etkili ve kalıcı bir şekilde çıkarın. Say goodbye to repeated hair loss Tekrarlanan saç dökülmesine veda edin

  • 2 Modes IPL Laser Epilator: Two modes design can satisfy your demands on different hair removal parts.The MANUAL MODE(Flash Mode) is mainly used for small area hair removal, such as bikini line, armpit,fingers,toes and lips; 2 Mod IPL Lazer Epilatör: İki mod tasarımı, farklı epilasyon parçaları ile ilgili taleplerinizi karşılayabilir. AUTO MODE (Slide Mode) can be used for large area hair remover, such as arms, legs, chest and back OTOMATİK MOD (Kaydırma Modu) kollar, bacaklar, göğüs ve sırt gibi geniş alan tüylerinin çıkarılması için kullanılabilir

  • 5 Levels Facial Hair Removal: Hair Removal for Women equip with five adjustable light energy settings to ensure painless permanent hair remover treatment. 5 Seviye Yüz Epilasyon: Kadınlar için Epilasyon ağrısız kalıcı saç çıkarıcı tedavisi sağlamak için beş ayarlanabilir ışık enerjisi ayarı ile donatılmıştır. You can adjust the level according to the skin area and hair growth speed. Seviyeyi cilt bölgesine ve saç büyüme hızına göre ayarlayabilirsiniz. The higher level, the greater strength, the better effect of hair removal for women men (For the first use, recommended use from level 1) Daha yüksek seviye, daha fazla güç, kadın erkekleri için epilasyonun daha iyi etkisi (İlk kullanım için, seviye 1'den önerilen kullanım)

  • Super Long Lifetime IPL Laser Hair Remover: Professional IPL Laser hair removal for permanent reduction of hair growth, it has 500,000 flashes, provides the equivalent of full body treatments for up to 20 years. Süper Uzun Ömür Boyu IPL Lazer Saç Çıkarıcı: Saç büyümesini kalıcı olarak azaltmak için profesyonel IPL Lazer epilasyon, 500.000 flaşa sahiptir, 20 yıla kadar tüm vücut bakımlarına eşdeğerdir. LCD Screen display Flash Times, Flash Mode and Flash Level. LCD Ekran Flaş Zamanları, Flaş Modu ve Flaş Seviyesi. If you have any questions, please feel free contact us for satisfied solutions Herhangi bir sorunuz varsa, memnun çözümler için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

   

   

   Erkek Yüz Epilasyon için Yoğun Artı Hafif Mini Epilasyon Makinesi 0

  Erkek Yüz Epilasyon için Yoğun Artı Hafif Mini Epilasyon Makinesi 1Erkek Yüz Epilasyon için Yoğun Artı Hafif Mini Epilasyon Makinesi 2Erkek Yüz Epilasyon için Yoğun Artı Hafif Mini Epilasyon Makinesi 3Erkek Yüz Epilasyon için Yoğun Artı Hafif Mini Epilasyon Makinesi 4Erkek Yüz Epilasyon için Yoğun Artı Hafif Mini Epilasyon Makinesi 5

  Erkek Yüz Epilasyon için Yoğun Artı Hafif Mini Epilasyon Makinesi 6

  ilgili ürünler

  Ambalaj ve Nakliye

   Erkek Yüz Epilasyon için Yoğun Artı Hafif Mini Epilasyon Makinesi 8

  hizmetlerimiz

   Erkek Yüz Epilasyon için Yoğun Artı Hafif Mini Epilasyon Makinesi 9

  Şirket Bilgisi

  Shenzhen JunboBeauty Technology Co., Ltd is a professional high-tech manufacturer and trading company specialized in the R&D, production , marketing and trading of ipl hair removal machine, blackhead removal pen, dat removal pen and beauty products. Shenzhen JunboBeauty Technology Co, ltd profesyonel bir yüksek teknoloji üreticisi ve ticaret şirketi Ar-Ge konusunda uzmanlaşmış, üretim, pazarlama ve ticaret ipl epilasyon makinesi, siyah nokta kaldırma kalem, dat kaldırma kalem ve güzellik ürünleri. With our professional R&D team, experienced production management, skillful workers, good quality control system and excellent after-sale services, our products have been exported to worldwide market ,such as North America, Europe, Middle East, South Asia and so on. Profesyonel Ar-Ge ekibi, deneyimli üretim yönetimi, usta işçiler, kaliteli kontrol sistemi ve mükemmel satış sonrası hizmetlerimizle, ürünlerimiz Kuzey Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Güney Asya ve benzeri gibi dünya pazarına ihraç edilmiştir. We can offer one-stop, effective cost, flexible and efficient services for e-cigarette, vape ,and other electronic products.Both ODM and OEM orders are welcome. Biz tek elden, etkili maliyet, e-sigara, vape ve diğer elektronik ürünler için esnek ve verimli hizmetler sunabilir.İki ODM ve OEM siparişleri bekliyoruz. We always insist quality is life, try our best to provide best services for you. Her zaman kalitenin yaşam olduğu konusunda ısrar ediyoruz, sizin için en iyi hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapın. Start sourcing from a reliable supplier, please contact us. Güvenilir bir tedarikçiden tedarik etmeye başlayın, lütfen bize ulaşın.

   

  Erkek Yüz Epilasyon için Yoğun Artı Hafif Mini Epilasyon Makinesi 10

  SSS

  WHAT OUR CUSTOMERS THOUGHT? MÜŞTERİLERİMİZ NE DÜŞÜNDÜ? *97% Of Our Customers Saw Visible Results After 3-4 Treatments.... * Müşterilerimizin% 97'si 3-4 Tedaviden Sonra Görünür Sonuçlar Gördü ....

  * Müşterilerimizin% 99'u Cihazımızın Hızlı ve Kullanımı Kolay Olduğunu Söyledi ...
  * Müşterilerimizin% 100'ü Değer Verdiğini Düşünüyor ...
  * Müşterilerimizin% 94'ü Kullandıkları Epilasyonun En İyi Yöntemi Olduğunu Söyledi ...
  * Müşterilerimizin% 96'sı Lazer Kliniklerine İyi Bir Alternatif Olduğunu Düşünüyor ...
  *% 97 Herhangi Bir Vücut Bölgesini Tedavi Etmenin Kolay Olduğunu Kabul Etti ...
  * Müşterilerimizin% 96'sı IPL Cihazımızı Arkadaşına Tavsiye Eder ...
  * Müşterilerimizin% 93'ü 12 Tedaviden Sonra Gerçekten Mutlu Oldu ...

  İletişim bilgileri
  Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd.

  İlgili kişi: jenny

  Tel: +8615827409235

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
  Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd.
  ShenZhen BaoAnQuSongGangJiedaoXiTouSheQu13Hao306
  Tel:86--13248253305
  Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Elektrikli Tüy Alma Makinesi Tedarikçi. © 2020 electrichairremovalmachine.com. All Rights Reserved.