Tel:
Çin Elektrikli Tüy Alma Makinesi Üretici
Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd.

her zaman kalite hayattır ısrar ediyor

Ana sayfa ÜrünlerRF Güzellik Makinesi

Radyo Frekans Yüz Makine Ev Kullanımı Dokunmatik Güzellik Sonic Yüz Masaj Cihazı

Radyo Frekans Yüz Makine Ev Kullanımı Dokunmatik Güzellik Sonic Yüz Masaj Cihazı

  • Radio Frequency Facial Machine Home Use Touch Beauty Sonic Facial Massage Device
 • Radio Frequency Facial Machine Home Use Touch Beauty Sonic Facial Massage Device

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Guangodng Çin
  Marka adı: XMX
  Sertifika: CE
  Model numarası: XMX-007

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 10 parça
  Fiyat: $10 ~ 15
  Teslim süresi: 5 ~ 12 Gün
  Ödeme koşulları: D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
  Yetenek temini: 20000 hafta başına
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  Sertifika: CE, FDA, CE FDA Fiş Tipi: İngiltere, AB, ABD
  Malzeme: ABS ve Paslanmaz Çelik, Abs Pc, ABS + PC Su geçirmez: Hayır
  Garanti: 1 yıl özellik: DERİN TEMİZLİK, Gözenek Temizleyici, Gözenek Küçültme
  fonksiyon: Temiz Cilt ve EMS liderliği paket ağırlığı: 0.21KG
  Vurgulamak:

  rf beauty device

  ,

  rf beauty instrument

  Radyo Frekans Yüz Makine Ev Kullanımı Dokunmatik Güzellik Sonic Yüz Masaj Cihazı

   

   

  Ürün adı Kozmetik Enstrüman III D9
  Malzeme ABS + PC
  Anma gücü 4W
  Akü Kapasitesi 750mAh
  Şarj süresi 3H
  paket boyutu / ağırlığı 19.5 * 10 * 5.5cm / 0.21kg
  Karton Boyutu / ADET 65 * 41 * 24cm / 0.21kg

   

  • PROFESSIONAL RESULTS AT HOME: The only device currently on the market with a FACE LIFTING function which, when used on your facial acupressure points in a circular motion, will help to fend off unwanted wrinkles and tone sagging facial muscles. EVDE MESLEKİ SONUÇLAR: Yüz aküpresür noktalarınızda dairesel hareketlerle kullanıldığında, istenmeyen kırışıklıkların ve ton sarkan yüz kaslarının savuşturulmasına yardımcı olacak olan YÜZ KALDIRMA işlevine sahip piyasadaki tek cihaz. NOTE: This device operates using Galvanic Technology and was designed NOT to vibrate – except in Face Lifting mode. NOT: Bu cihaz Galvanik Teknolojisi kullanılarak çalışır ve Yüz Germe modu hariç titremeyecek şekilde tasarlanmıştır.
  • NEUTRALIZE IMPURITIES AND THOROUGHLY CLEANSE SKIN: Powerful GALVANIC skin technology is based on positive and negative forces working to create a magnet like effect. NÖTRALİZİ GÜVENLİKLER VE BÜYÜK TEMİZLİK CİLTİ: Güçlü GALVANİK cilt teknolojisi, mıknatıs benzeri bir etki yaratmak için çalışan pozitif ve negatif güçlere dayanır. The Ion function will pull out dirt and other debris from deep within your pores while the Ion- function pushes active ingredients found in your skin care moisturizers and serums deep into your skin, improving the effectiveness of your favorite products. İyon fonksiyonu kirleri ve diğer kalıntıları gözeneklerinizin derinliklerinden çıkarırken İyon fonksiyonu cilt bakım nemlendiricileri ve serumlarında bulunan aktif maddeleri cildinizin derinliklerine iterek en sevdiğiniz ürünlerin etkinliğini artırır.
  • TACKLE WRINKLES FROM THE INSIDE OUT: BIOWAVE technology (latest trend in skincare technology) helps to penetrate waves deep into your skin to improve skin tone and texture, tighten skin and reduce fine lines and wrinkles. İÇTEN KIRIŞIKLIKLARLA mücadele edin: BIOWAVE teknolojisi (cilt bakım teknolojisindeki son trend), cilt tonunu ve dokusunu iyileştirmek, cildi sıkılaştırmak ve ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltmak için dalgaların cildinizin derinliklerine nüfuz etmesine yardımcı olur. NOTE: THIS ITEM DOES NOT WARM SKIN. NOT: BU ÜRÜN CİLTİ SICAK DEĞİLDİR.
  • SPA LIKE EXPERIENCE THAT SAVES YOU TIME: Perform more than 1 treatment at once. ZAMAN TASARRUFU SAĞLAYAN SPA DENEYİMİ: Bir seferde 1'den fazla tedavi uygulayın. Combine the powerful FACE LIFTING function with other treatments on the device to fend off unwanted wrinkles İstenmeyen kırışıklıkları gidermek için güçlü YÜZ KALDIRMA işlevini cihazdaki diğer tedavilerle birleştirin
  • As Seen On ABC, NBC, CBS and FOX! ABC, NBC, CBS ve FOX'da görüldüğü gibi! Our LYFT device is completely painless and suitable for use on the face, neck and hands. LYFT cihazımız tamamen ağrısızdır ve yüz, boyun ve ellerde kullanıma uygundur. Although safe for all skin types and colors, it is not intended for medical use. Tüm cilt tipleri ve renkleri için güvenli olmasına rağmen, tıbbi kullanım için tasarlanmamıştır. *PLEASE NOTE* While your device will come with a slight charge, it is not fully charged and will need to be charged for 3 hours prior to use. * LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN * Cihazınız hafif bir şarjla gelirken, tam olarak şarj edilmemiştir ve kullanımdan önce 3 saat şarj edilmesi gerekir. Unplug your device prior to use. Kullanmadan önce cihazınızın fişini çekin.

   

   

  • Derinlemesine temizlik: Yüksek frekanslı ultrason, cildi içeriden temizlemek ve yenilemek için cildin gözeneklerini açmaya ve gözeneklerdeki kiri parçalamaya yardımcı olabilir.

  • Etkili giriş: Ultrason özü çekebilir ve malzemeleri nano ölçekli moleküllere maskeleyebilir ve daha sonra yüksek frekanslı titreşimle cildin dibine çarpabilir, böylece besinler tamamen emilir.

  • Kaldırma sıkılığı: Yüksek frekanslı biyo-akımların cilt, kaslar, lenfatikler ve kan damarları üzerinde bir etkisi vardır, bu da kas birikmesine ve sürekli bir kaldırma etkisine yol açabilir.

  • Blu-ray akne: akne, akne, kızarıklık ve olgunlaşma akne salınımını iyileştirir, net bakterilerin akneyi hızla sakinleştirmesine yardımcı olur ve uzun süreli kullanım akne kasını sağlıklı ve stabil bir duruma geri yükleyebilir.

  • Red light skin rejuvenation: 45-degree constant temperature helps to open the skin nutrition channel. Kırmızı ışıklı cilt gençleştirme: 45 derece sabit sıcaklık cilt beslenme kanalını açmaya yardımcı olur. The positive and negative electrode coils can generate micro-currents of different strengths. Pozitif ve negatif elektrot bobinleri farklı güçlerde mikro akımlar üretebilir. Micro-currents can stimulate muscle cells to firm skin contours and reproduce smooth and tender skin Mikro akımlar kas hücrelerini cilt hatlarını sıkılaştırmak ve pürüzsüz ve hassas bir cilt oluşturmak için uyarabilir.

  • Radyo Frekans Yüz Makine Ev Kullanımı Dokunmatik Güzellik Sonic Yüz Masaj Cihazı 0

   Nakliye bilgileri

    

   Radyo Frekans Yüz Makine Ev Kullanımı Dokunmatik Güzellik Sonic Yüz Masaj Cihazı 1

   Şirketimiz

   Shenzhen JunboBeauty Teknoloji Co, Ltd profesyonel bir yüksek teknoloji üreticisi ve ticaret şirketi Ar-Ge konusunda uzmanlaşmış, üretim, pazarlama ve ipl epilasyon makinesi ticareti, siyah nokta kaldırma kalem, dat kaldırma kalem ve güzellik ürünleri.

    

   Profesyonel Ar-Ge ekibi, deneyimli üretim yönetimi, usta işçiler, kaliteli kontrol sistemi ve mükemmel satış sonrası hizmetlerimizle, ürünlerimiz Kuzey Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Güney Asya ve benzeri gibi dünya pazarına ihraç edilmiştir.

    

   Biz tek elden, etkili maliyet, e-sigara, vape ve diğer elektronik ürünler için esnek ve verimli hizmetler sunabilir.İki ODM ve OEM siparişleri bekliyoruz.
   Her zaman kalitenin yaşam olduğu konusunda ısrar ediyoruz, sizin için en iyi hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapın.
   Güvenilir bir tedarikçiden tedarik etmeye başlayın, lütfen bize ulaşın.

   Radyo Frekans Yüz Makine Ev Kullanımı Dokunmatik Güzellik Sonic Yüz Masaj Cihazı 2

   Radyo Frekans Yüz Makine Ev Kullanımı Dokunmatik Güzellik Sonic Yüz Masaj Cihazı 3

  İletişim bilgileri
  Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd.

  İlgili kişi: jenny

  Tel: +8615827409235

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
  Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd.
  ShenZhen BaoAnQuSongGangJiedaoXiTouSheQu13Hao306
  Tel:86--13248253305
  Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Elektrikli Tüy Alma Makinesi Tedarikçi. © 2020 electrichairremovalmachine.com. All Rights Reserved.