Tel:
Çin Elektrikli Tüy Alma Makinesi Üretici
Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd.

her zaman kalite hayattır ısrar ediyor

Ana sayfa

Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5

Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd.

Shenzhen Junbobeauty Technology Co, ltd profesyonel bir yüksek teknoloji üreticisi ve ticaret şirketi Ar-Ge konusunda uzmanlaşmış, üretim, pazarlama ve ipl epilasyon makinesi ticareti, siyah nokta kaldırma kalem, dat kaldırma kalem ve güzellik ürünleri. Bizim profesyonel Ar-Ge ekibi ile, deneyimli üretim yönetimi, usta işçiler, kaliteli kontrol sistemi ve mükemmel satış sonrası hizmetleri, ürünlerimiz dünya pazarına ihraç edilmiştir, böyle Kuzey Amerika, avrupa, orta Doğu, güney Asya ve böylece. biz one-stop sunabilir, etkili maliyet, hizmetler, vape, ve diğer ürünler. hem ODM ve OEM siparişleri bekliyoruz. biz her zaman kalite hayat ısrar, sizin için en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yapacağız. güvenilir bir tedarikçi itibaren kaynak başlar, lütfen bize ulaşın.

Çin Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd. şirket Profili 0Çin Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : XMX JBM

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 10000000-30000000

Yıl kurulan : 2018

İhracat p.c : 50% - 60%

Şirket tarihçesi

kendi ofis kurmak, fabrika ile 1500 metrekare shenzhen ve orada fazla 5 üretim hatları. Ürünlerimiz epilasyon, cilt gençleştirme, korkutma, dövme kaldırma gibi çeşitli tedavi uygulamalarını sağlamak için kullanılır.

Firma Servisi

Shenzhen Junbobeauty Technology Co, ltd profesyonel bir yüksek teknoloji üreticisi ve ticaret şirketi Ar-Ge konusunda uzmanlaşmış, üretim, pazarlama ve ipl epilasyon makinesi ticareti, siyah nokta kaldırma kalem, dat kaldırma kalem ve güzellik ürünleri. Bizim profesyonel Ar-Ge ekibi ile, deneyimli üretim yönetimi, usta işçi, kaliteli kontrol sistemi ve mükemmel satış sonrası hizmetleri, ürünlerimiz dünya pazarına ihraç edilmiştir, böyle Kuzey Amerika, avrupa, orta Doğu, güney Asya ve böylece. biz one-stop sunabilir, etkili maliyet, hizmetler, vape, ve diğer ürünler. hem ODM ve OEM siparişleri bekliyoruz. biz her zaman kalite hayat ısrar, sizin için en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yapacağız. güvenilir bir tedarikçi itibaren kaynak başlar, lütfen bize ulaşın.


ŞİRKET GENEL BAKIŞI

 

İş Tipi
Üretici, Ticaret Şirketi, Acente
Ülke / Bölge
Guangdong, Çin
Ana Ürünler bütün çalışanlar
11 - 50 Kişi
Toplam Yıllık Gelir
10 milyon dolar ~ 20 milyon
Kuruluş Yılı
2018
Sertifikalar
-
Ürün Sertifikaları
-
Patentler
-
Ticari Markalar
-
Ana marketler  
 
 

TİCARET KAPASİTELERİ

Ana Pazarlar ve Ürünler

Ana marketler
Toplam gelir(%)
Ana Ürünler)
Doğrulanmış
Okyanusya
% 20.00
 
 
Batı Avrupa
15.00%
 
 
Kuzey Amerika
% 14.00
 
 
Orta Doğu
% 10,00
 
 
Güney Avrupa
% 10,00
 
 
Güneydoğu Asya
% 10,00
 
 
Doğu Avrupa
% 5.00
 
 
Güney Asya
% 5.00
 
 
Kuzey Avrupa
3.00%
 
 
Doğu Asya
3.00%
 
 
Güney Amerika
% 2.00
 
 
Afrika
% 2.00
 
 

Çin Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd. şirket Profili 0Çin Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

Şirket takım

Ar-Ge Ekibinden Son Tasarımlar
JBM Geliştirme ve OEM resim ve numune yeteneği göre üretim mükemmel. Ar-Ge ekibi piyasaya liderlik ve daha iyi satış hacmi ve kar elde etmek için ayda 3 + yeni ürünler yayın.
Verimli Üretim
Zengin deneyimi ve yüksek verimliliği günlük 10k adet günlük hızlı üretim yapabilen fabrikamızda% 80 çalışan 4 yıldan fazladır çalışmaktadır.'s daha, biz acil sipariş hizmet yardımcı olan bir özel hattı var.
En çok satanlar' Seçim
Biz Amazon.com, Amazon.uk, eBay.com, Aliexpress.com.BJI ticari ekibi en iyi Güzellik ve Kişisel Bakım satıcılarına ürün tedarik özel online alışveriş entreprise için daha kişiselleştirilmiş hizmetler sunmak.
Satış Sonrası Hizmet Büyük
Hak haklarınızı korumak için, standart Satış Sonrası İpuçları varsayılan olarak PI olacak. Ekstra makul gereksinimi de kabul edilir. Biz samimiyet ticaret her iki taraf için kazan-kazan ve uzun vadeli faydalar getiriyor inanıyorum :)
Kolay Anlaşma
Biz her türlü ticaret terimleri sunabilir, EXW dahil, FOB, CIF, DDU (vergi olmadan gümrükleme kapıdan kapıya hizmet) ve DDP (vergi ile gümrükleme kapıdan kapıya hizmet) ve ayrıca toplu alıcılar en uygun nakliye seçmek için yardımcı daha fazla zaman ve paradan tasarruf etmenin yolu.
Hızlı cevap
Talebiniz bizim için çok önemlidir.BJI, eski çalışanlarını Fortune Global 500 Ulusötesi Şirketler.Çoğunlukla sorunuz cevap süremiz boyunca 5 dakika içinde cevaplandırılacaktır.Ticari satış cevap süremiz (GMT 08:00) normalde 7:00 - 23:00 (hafta sonları dahil).

Çin Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd.
ShenZhen BaoAnQuSongGangJiedaoXiTouSheQu13Hao306
Tel:86--13248253305
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Elektrikli Tüy Alma Makinesi Tedarikçi. © 2020 - 2021 electrichairremovalmachine.com. All Rights Reserved.